شما می توانید با استفاده از 6 نکته مهم و ساده خانه ای زیبا با دکوراسیون شیک و جذاب داشته باشید:

  1. خانه هایی که سقف بلند دارند زیباتر به نظر می رسند. بنابراین برای بلند دیده شدن سقف از ترفند پرده ها استفاده کنید. بهتر است برای آن که ارتفاع سقف تا کف زمین بیشتر به نظر برسد چوب پرده را نزدیک به سقف نصب کنید و پرده نیز تا کف زمین آویزان باشد.
  2. رنگ دیوارها می توانند به فضای خانه عمق و وسعت ببخشند بنابراین در رنگ آمیزی دیوارها از رنگ های بی روح استفاده نکنید. از کاغذ دیواری ها و یا رنگ های زیبا بهره بگیرد و برای این کار از سایت های دکوراسیون مشورت بگیرید.
  3. قرار دادن کتاب ها به صورت مرتب روی میزهای عسلی یا میزهای کناری کاناپه ها فضایی زیبا و فرهنگی ایجاد می کند. از کتاب های خوش جلد و خوش رنگ برای این کار استفاده کنید.
  4. آینه های بزرگ با شکل و شمایل زیبا به خانه روح می بخشد و به بیننده وسعت دید می دهد. آینه باعث انتشار نور در خانه و افزایش روشنایی می شود. اگر آینه به طوری باشد که نور را به نقاط کم نور خانه انعکاس دهد برای دکوراسیون خانه مطلوب تر است.
  5. قرار دادن گل و گیاه همیشه به خانه زیبایی می بخشد. فضای مشخص و کوچکی را به گلها اختصاص دهید. گلهای خوشبو تاثیر زیادی در روحیه و شادابی دارند. البته قرار دادن بیش از حد گل و گیاه فضا را بسته و دلگیر می کند.
  6. ضدعفونی و برق انداختن منزل سبب پیشگیری از بیماری ها و تمیز تر شدن خانه می گردد. از محصولاتی برای این کار استفاده کنید که ترکیبات بهداشتی داشته باشند و برای استفاده روزانه مناسب باشند.