هر بخشی از خانه برنامه تمیزکاری و نظافت مخصوص به خود را دارد برای مثال حمام و دستشویی طبق یک برنامه مشخص هفتگی باید با آب و مواد شوینده تمیز شوند تا تمام آلودگی ها شستشه شوند. آشپزخانه برنامه روزانه خود را دارد و اتاق خواب و پذیرایی هم به همین صورت. اما در فواصل هفتگی و یا روزانه بین برنامه نظافت چکار می کنید تا آلودگی تجمع پیدا نکند؟ چگونه می توان در تمام روزهای هفته خانه ای تمیز و زیبا همانند روز اول داشت؟

این دقیقا زمانی است که ضدعفونی کننده های میکروزدا می توانند به شما کمک کنند. این محلول ها بدون نیاز به آبکشی قادر هستند در کوتاه ترین زمان ممکن، سطوح را عاری از میکروب کرده و لکه ها را نیز پاک کنند. به این منظور، محلول را بر روی سطح اسپری کرده و پس از یک دقیقه با دستمال خشک آن را پاک کنید. البته به این نکته دقت داشته باشید که ضدعفونی کردن نمی تواند جایگزین برنامه شستشوی هفتگی شما شود چون هرچند وقت یکبار لازم است بخش هایی از خانه را با آب و مواد شوینده تمیز کنید. در فواصل هفتگی این شستشوها محلول های میکروزدا می تواند به صورت روزانه پاکیزگی را تداوم دهند.

با توجه به ترکیباتی که در ضدعفونی کننده ها وجود دارد کار تمیز کنندگی با سرعت بالایی انجام می شود و از آنجایی که نیاز به آبکشی ندارند این سرعت قابل ملاحظه خواهد بود. بنابراین سطوحی همانند سرویس های بهداشتی، حمام و یا سطوح آشپزخانه (مانند اجاق گاز و یا کانتر) و سطوح پرتماس منزل که احتمال آلودگی بالایی دارند را روزانه با اسپری کردن آلودگی زدایی کنید.

انواع محصولات میکروزدا:

ضدعفونی کننده آشپزخانه

ضدعفونی کننده سطوح

ضدعفونی کننده یخچال

ضدعفونی کننده اتاق کودک

ضدعفونی کننده حمام و سرویس های بهداشتی