همواره یادگیری یکی از بهترین راه های افزایش کیفیت زندگی و بهبود سبک زندگی است. در این میان استفاده از تجربه های دیگران می تواند تا حد بالایی به انجام شدن آسانتر و بهتر کارها کمک نماید. امروزه بواسطه در دسترس بودن اینترنت، می توانیم آسانتر از قبل با یکدیگر در ارتباط باشیم و تجربه های یکدیگر را به اشتراک بگذاریم. در این راستا، ما سعی کردیم که لیستی از نکات ارزشمند خانه داری که حاصل تجربه های دیگران است در اختیار شما قرار دهیم.

برای خوشبو شدن خانه در هنگام نظافت، یک تکه پنبه را با عطر خیس کرده و در کیسه جاروبرقی قرار دهید. با روشن شدن جاروبرقی رایحه عطر کل خانه را در بر می گیرد.

برای پاک کردن اثر انگشت از درهای جدید و ام دی اف می توان از محلول میکروزدای سطوح استفاده کرد.

اولین و مهمترین اصل در خانه داری این است که هرچه را که بر می دارید پس از استفاده بلافاصله در محل اولیه آن قرار دهید.

روشویی و سرویس های بهداشتی را با وایتکس ضدعفونی نکنید چراکه سبب کدر شدن سرامیک ها و از بین رفتن لعاب و روکش آنها می شود. از ضدعفونی کننده های ملایم تر و سالم تر استفاده کنید.

چند صابون خوشبوی سیو را رنده کرده و در کیسه کوچک پارچه ای بریزید. این کیسه را در کمد لباس ها قرار دهید تا کمد و لباس ها خوشبو شوند.

بعد از استفاده از لیمو، مقداری از پوست آن را خشک کرده و پس از آسیاب کردن داخل کیسه جاروبرقی ریخته تا هنگام روشن شدن رایحه آن  فضای خانه را پر کند.

برای از بین بردن بوی یخچال می توان از ضدعفونی کننده یخچال میکروزدا استفاده کرد.

برای خوشبو شدن لباس ها هنگام اتو زدن چند قطره عطر داخل مخزن لباس بریزید. این کار ماندگاری عطر را افزایش می دهد و همه لباس ها را خوشبو می کند.