با توجه به استفاده بیشتر از مواد پاک کننده و ضدعفونی کننده در روزهای نزدیک به عید، بهتر است در خرید این محصولات نگاه دقیق تری به موضوع سلامت داشته باشید. همیشه برچسب مواد تشکیل‌دهنده را بخوانید و به ترکیبات آن دقت داشته باشید. برخی از محصولات در بازار از ترکیبات کاملا ایمن استفاده می‌کنند و همچنین مقدار pH آن‌ها متعادل بوده و هیچ‌گونه ماده سمی ندارند.

علاوه بر موارد بالا به نکات زیر هم مدنظر باشد:

  • ذکر کامل عناصر کالا
  • مشتق‌شده از مواد تشکیل‌دهنده بی ضرر
  • ضد آلرژی، به‌ویژه برای محصولاتی که کاربرد روزنه دارند.
  • داشتن گواهینامه استاندارد غذا و دارو

از محصولاتی استفاده کنید که دوست‌دار طبیعت باشند

این نوع محصولات ترکیبات مطمئن تری دارند و روی حیوانات خانگی اثرات منفی ندارند. بعضی محصولات غیر استاندارد موجب علائمی نظیر اختلالات تنفسی و آسیب به پوست می شوند. استفاده از پاک کننده ها و ضدعفونی کننده های نسل جدید، به‌خصوص برای ضدعفونی سطوح، راهی عالی برای محافظت از حیوانات خانگی و مهم‌تر از آن اعضای خانواده در برابر مواد مضر و همچنین بیماری های میکروبی است.

محصولات میکروزدا از ترکیباتی تشکیل شده اند که عوارضی برای سلامتی ندارند و به همین دلیل می توان با خیال آسوده از آنها استفاده کرد. این محصولات برای کاربرد روزانه طراحی و فرمولاسیون شده اند و دارای تاییدیه سلامت از سازمان غذا و دارو هستند. میکروزدا محصولاتی تخصصی برای قسمت های مختلف منزل دارد. میکروزدای سطوح، حمام و سرویس های بهداشتی، آشپزخانه، یخچال و اتاق کودک محصولات تخصصی هستند که با گذراندن انواع آزمایش های بین المللی برای استفاده روزانه در منزل، تولید شده اند.